Butik Pasta Nedir? Pastane Pastalarından Farkı Nedir?

Butik Pasta Sadece “şeker hamurlu pasta” demek değildir. İçiyle dışıyla size özel hazırlanan bir pastadır. Süslemesinden lezzetine kadar herşey size özeldir.

Şeker hamuru süsleme kısmını size özel kılan bir parçadır.

Pahalıdır çünkü en kaliteli sütlü ve bitter çikolatalar eritilip iç dolgusu olarak kullanılır. İçeriğinize özel meycve ve içerikler pastaya özel taze alınarak yapılır. Rafta hazır sizi beklemez, size özel hazırlanır ve teslim edilir. Tasarım noktasından pasta noktasına kadar en küçük ayrıntısı özenle incelenerek yapılır.

Pastane pastalarından Farklıdır çünkü seri üretim mantığında kabartılmaz pandispanyalar. İçine krema olarak kremsanti basılmaz. Sut tozu ya da su ile yapılmaz Pastalar. Pastanenin kullandıgı cikolatayı pastasına koymaz butik pastacı. Mesela 3 dilim pastane pastası yiyebilir bir insan fakat butik pastadan 3 dilim üst üste yemek çok zordur. Çikolata o kadar gerçektir ki, ortalama bir insanın haftalık tatlı ihtiyacını karşılayabilir 1 dilimi. Tadı damakta kalır ?

Ve tabi ki en önemlisi de verilen emek. Pandispanya pişimi .. krema hazırlığı .. içeriğin özenle hazırlanması…pasta ganajlanması … şeker hamuru kaplama ve süsleme .. Sürekli pastanın ne durumda olduğunu öğrenmek isteyen müşteriye bıkmadan, kırmadan foto atarak tatmin etmeye de çalışıyoruz.. Bu kadar emeğe bakıp düşündüğünüzde aslında pahalı olmadığını anlayacaksınız.

Sonuç olarak kalitenin size özel tasarlanmış halidir ‘Butik Pasta‘ ve bu ayrıcalığı size sunan kişidir ‘Butik Pastacı’

Seda TAYLAN – Cake Designer

Sizlerde böylesine özenle hazırlanan pastalarımızdan,kurabiyelerimizden,macaronlarımızdan sipraiş vermek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir