Kullandığınız malzemeler hakkında bilgi verir misiniz?

Butik Ürünlerimiz de yenilebilir 1. kaliteli şeker hamurlarından hazırlanmaktadır.İçerikler tazelik açısından sparişe özel alınmaktadır.Herhangi bir stok yapma vs söz konusu değildir. Kurabiyelerimizde ve cupcakelerimizde organik un ve şeker kullanılmaktadır.

En az 8 kişiliktir.Katlı Pastalar ise en az 15 kişilik olmalıdır. En az 1 hafta önceden sipariş vermeniz gerekmektedir.

Cupcake minimum 15 adet

Kurabiye minimum 20 adet

Cakepops minimum 15 adet sipariş alınır.

Pucake butik pasta olarak sizlerin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Öncelikle sizlerin isteklerini anlayıp isteğinizi en güzel şekilde yapmak için en iyi şekilde analiz ediyorum. Analizden Sonra Karar Verip isteklerinizi özenle hazırlamaktayım. Prensibimiz her zaman özel, kaliteli, sağlıklı, güvenilir ve  hijyenik olmaktır. Kaliteden ödün vermeden hazırladığımız butik pastalarımızda pasta fiyatı pastanın kaç kişilik olacağına, figür sayısına ve tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Yaptırmak istediğiniz pastayı bana whatsapp üzerinden anlatır yada paylaşırsanız size hemen fiyat verebilirim.

Tel,isim,Tarih,Adres,Saat,Kişi Sayısı,Teslim Saati,Pasta içeriği,Ödeme Şekli,Pasta Görseli(Eğer insan figürü yapılacaksa kişinin yüz fotoğrafı) bu detaylar dışında istediğiniz renkler vs. ve Pasta Yazısı Belirtilmesi gerekir.

Katlı Pastalar Çikolatalı hazırlanır.istenildiği taktdirde muz ilave edilebilir.Not:Sulu Meyveler Katlı Pastalarda Çökme Yapar.Pastalarımızda 1. kalite çikolata kullanılır.

Kek ve kremalar sipariş üzere 1 gün önce hazırlanır.Dekor vs. Kuruma süresine göre değişkenlik gösterir.

Tek katlı pastalarda istenilen malzeme konulabilir.

Pastalar Yanlızca Ankara içine teslimat yapılabilmektedir. ister siz alın isterseniz Özel Aracımız ile istenilen yere saatinde teslimatı biz yapalım.Teslimat ekstra ücretlidir.

*Tüm soru ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz…