Şeker Hamurlu Kurabiye’de Pucake Kalitesi

Size her mevsimi, her ayı, her özel günü minik minik harikalarla renklendirebileceğiz bir fırsat sunuyoruz. Bunu da şeker hamurlu kurabiyelerle sağlıyoruz. Sonbahar için sarı-turuncu renkte yapraklarla, kış için kar taneleri, kardan adamlar ya da yılbaşı süsleriyle, ilkbahar için rengarenk çiçekler, kelebekler ya da sevimli böceklerle, yaz için de deniz-kum-güneş, dondurma veya serinletici rüzgarla kurabiyeler bir sanat eserine dönüştürülebilir.

Sevdiklerinizle paylaşmak istediğiniz özel günlere minik kurabiyelerle bir anlam daha katabilirsiniz. Şeker hamurlu kurabiye, düzenlediğiniz etkinliğin konseptine uyum sağlamakla birlikte tadı damağınızda kalacak. Hazırladığımız kurabiyelerde hiçbir şekilde kimyasal madde kullanmadığımız gibi çikolatamız da sizler için özel olarak seçilmektedir. Kurabiyenizde ki bütün ayrıntıları dilerseniz tamamen siz belirliyorsunuz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Pucake internet adresimizi ziyaret ederek bize ulaşabilir, siparişinizi iletişim bilgilerimizde bulunan numarayı arayarak verebilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgilerimizde bulunan sosyal medya adresimizden de bize ulaşabilirsiniz. Sadece konseptinize uygun kurabiyeleri değil onunla aynı konseptte pastalar da sipariş verebilirsiniz. Sipariş ile kurabiyelerin ne kadar kişiye, hangi şekilde, hangi tasarımda yapılacağını konuştuktan sonra siparişinizi hemen hazırlamaya başlarız ve siz de fırından yeni çıkan tazecik şeker hamurlu kurabiyeleri sevdiklerinizle yer, lezzetin ve anın tadını çıkartırsınız. Sitemizi ziyaret edin ve hayalinizdeki şeker hamurlu kurabiyeleri bizimle paylaşın, biz de anında hazırlayalım!

Tüm Paylaşımlarımızdan Anında Haberdar olmak için instagram sayfamızı takip edebilirsin.