Popüler Kategoriler

Butik PastalarTümünü Gör

Kremalı / YAZILI PastalarTümünü Gör

İnstagram Sayfamızdan Bizi Takip Ederek En son paylaşımlarımızdan Haberdar Olabilirsiniz

Hediyelik Çikolata KutusuTümünü Gör

Çikolata Kutusu - Hediyelik Çikolatalar

Sevgililer Günü Hediye Pasta ve Ayıcık

Çikolata Kutusu - Hediyelik Çikolatalar

Seni Seviyorum Ayıcıklı Hediyelik Kutu

Çikolata Kutusu - Hediyelik Çikolatalar

Sevgililer Günü Hediyelik

Çikolata Kutusu - Hediyelik Çikolatalar

Ayıcıklı Gül Kutusu

Pinyata Çikolata KutularıTümünü Gör

Ürün Çeşitlerimiz

Müşterilerimizden Gelenler

Pucake Blog

Pucake Markası’nın Özel Kremalı ve Yazılı Pastaları ile Tanışın

Özel günler, sevdiklerimize olan sevgimizi ve değerimizi ifade etmenin en güzel zamanlarıdır. Pucake Markası olarak, [...]

Devamını Oku
Yeni Trend: Bento Cake Pastalar

Yeni Trend: Bento Cake Pastalar – Pucake Marka İle Lezzet ve Estetiği Buluşturan Harika Bir [...]

Devamını Oku
Şeker Hamurlu Kurabiye Fiyatları

Şeker hamurlu kurabiyeler, tatlı bir lezzet ve özel tasarımlarıyla özel günlerde ve etkinliklerde sıkça tercih [...]

Devamını Oku
Pasta Yazıları (Pasta Üstü Yazılar)

Pasta Yazıları: Bir Pastanın Üstüne Ne Yazılır? Pasta yazıları, bir kutlamanın vazgeçilmez unsurlarından biridir. Her [...]

Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Tasarım Pasta Nedir?

Tasarım Pasta Nedir?

Tasarım Pasta demek, hayallerinizdeki tasarımı pastaya dönüştürmek demektir. Şeker Hamuru Kullanılarak Figürler Hazırlanır.Kutlama yapılacak konsept’e yada yaptırılacak kişinin sevdiği karakterlerde Pastalar tasarlamak ve hazırlamak demektir. Çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterleri ile çocuğunuzu, eşinize yada sevdiklerinize özel mesleğiyle ilgili yad sevdiği şeyler ile ilgili birçok farklı tasarımda pastalar tasarlayabilir bizlerle paylaşarak pasta yaptırarak unutulmaz bir kutlama yada Doğum Günü Partisi yapabilirsiniz.

Komple maket çalışması yapılmamamaktadır. istenildiğinde kat oluşturmak veya destek amaçlı katlarda maket uygulaması yapılabilir.

Pasta ağırlıkları içeriğe göre değişmekle birlikte meyveli içeriklerin daha ağır geldiğini belirtmek isterim(Fiyatlandırma ağırlıklarına göre fiyatlandırılmamaktadır!!!)

Örneğin; 10 Kişilik pasta tasarıma göre değişiklik göstermekle birlikte 2,5 3 kg arası gelmektedir.

Kremalı 6-8 Kişilik küçük boy pastalar 1500 kg gelmektedir.

12-15 Kişilik tasarım pastalar(Şeker Hamurlu) 3,5 ile 5 Kg arası değişmektedir.(Tasarım,Kaplama,Figür,içerik ve boyut) ağırlığı etkileyen faktörlerdir.

Pasta boytu küçüldükçe maliyetinde azalma olmadığı için zaman, enerji ve kar kaybı olacağı için butik pastalar minimum 6 kişilikten başlar.

Özel Tasarım Pastalar Figür vs çalışması yapılabilmesi için çap 17-20 cm olması gerekir.

Figürler belirli büyüklükte minimum ölçüde çalışılır, daha küçüğü görseli etkileyeceği için çalışılmamaktadır.

En hızlı sipariş istediğiniz modeli belirledikten sonra whatsapp hattımızdan resim paylaşıp fiyat isteyebilirsiniz. Yada sitemizden istediğiniz modelde “Tıkla Fiyat Al” Butonuna basabilirsiniz.

Siparişe göre değişmekle birlikte yoğunluk ve istenilen modeldeki figürlerin kuruma süresi değerlendirildiğinde en az 1 hafta önce sipariş verebilirsiniz. (Not: Pasta içerikleri 1 Gün önceden hazırlanmaktadır.)

İStediğiniz modelin resmini paylaşıp yapılabilirliği konusunda yardım alabilirsiniz.Not: +18 Absürt Yetişkin Pasta Çalışılmamaktadır.

Küşüye özel çalışıldığı için önceden hazır ürün bulunmamaktadır. Size Özel istenilen içerikte üretim oluyor. fazladan ürün stoğu çalışmıyoruz. Bu yüzden gün içinde sipariş alamıyoruz.

Fiyat Pastanın Boyutuna ve Tasarımına göre belirlenir.

Kurabiye; Minimum 15 Adet.

Cakepops;< Minimum 12 Adet

Cupcake;

Bento Cake; 2 kişilik (Gel Al)

Ankara Butik Pasta Atölyemizde sizler için birbirinden lezzetli Pastalar tasarlıyor ve üretiyoruz. Kişiye Özel hazırlanan bu pastalarda 1. kalitede içerikler, şeker hamuru ve 1 sınıf belçika çikolatası Kullanılıyor. 6 Yıllık Tecrübemizde sizlerin ne istediğini çok iyi biliyor ve bu titizlik ile pastalarımızı Hazırlıyoruz. Sipariş vermek için bizimle whatsapp üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Yiyecek İçecek Hizmetleri/Pastacılık Meslek Lisesi ile başlayan yolcuğum Turizm ve Otel İşletmeciliği Mutfak Bölümü’nde devam etti. Ardından çeşitli firmalarda Pasta Heykeltraşı olarak tecrübe elde ettim. Kazandığım tecrübe ile siz değerli müşterilerimize Pucake çatısı altında hizmet etmek için yola koyuldum. Pucake olarak, sizin ve sevdiklerinizin mutlu günlerini unutulmaz birer anıya dönüştürmek için gece gündüz çalışıyoruz.

Elbette Aklınızdaki Tasarımı Bizimle Paylaşın Biz Hazırlayalım. Her bir pasta tecrübeli şefimiz tarafından, en kaliteli malzemeler kullanılarak özen ve sevgi ile yapılıyor. Pucake’den sipariş ettiğiniz pastaların, kurabiyelerin, cupcakelerin ve cakepopsların sadece size özel olduğundan emin olabilirsiniz. 

Ankara Pucake ürünlerini ürettikleri alanların temiz ve sağlıklı kalmasına büyük özen göstermektedir. Müşterilerden özel tasarımlar kabul ederek, sipariş hazırlandıktan sonra özel teslimat programları ile hızlı ve güvenilir sipariş teslimatı sağlanmaktadır. Pucake butik pasta olarak sizlerin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Öncelikle sizlerin isteklerini anlayıp isteğinizi en güzel şekilde yapmak için en iyi şekilde analiz ediyorum. Analizden Sonra Karar Verip isteklerinizi özenle hazırlamaktayım. Prensibimiz her zaman özel, kaliteli, sağlıklı, güvenilir ve  hijyenik olmaktır. Kaliteden ödün vermeden hazırladığımız butik pastalarımızda pasta fiyatı pastanın kaç kişilik olacağına, figür sayısına ve tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Yaptırmak istediğiniz pastayı bana whatsapp üzerinden anlatır yada paylaşırsanız size hemen fiyat verebilirim.

En az 8 kişiliktir.Katlı Pastalar ise en az 15 kişilik olmalıdır. En az 1 hafta önceden sipariş vermeniz gerekmektedir.

Cupcake minimum 15 adet

Kurabiye minimum 20 adet

Cakepops minimum 15 adet sipariş alınır.

Krema Çeşidi olarak; Çikolata Krema ve Beyaz Krema
Not :(Çikolata krema Kakaolu kek) (beyaz krema beyaz kek) farklı istenmediği taktirde bu şekilde olur.!!!

İçerik olarak :

Parca çikolata
Muz
Çilek (mevsimsel)
Fıstık draje
Karamel
Krokan

(2 Adet seçebilirsiniz.)

Sipariş 1 Hafta önce alındığı taktirde 3 gün öncesine kadar iptal edebilirsiniz fakat figür vs. önceden hazırlandığı için kapora iade edilmemektedir. 3 Gün öncesine kadar erteleme yapabilirsiniz.

Teslimat olacağı sipariş verilirken önceden belirtilmesi gerekir. Günü ve saati programımıza uyarsa Ankara içi Ücretli teslimat yapılmaktadır.(Yoğunluğa göre değişmektedir.)

*Tüm soru ve siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz…